centrale wentylacyjne i rekuperacyjne

Centrale wentylacyjne i rekuperacyjne


W naszej ofercie znajdują się różnego rodzaju centrale marki VEGA,
m.in.:

LeoVent-Axia Kinetic Advance >>

Ta centrala wentylacyjna zapewnia energooszczędną wentylację budynków mieszkalnych i podobnych obiektów zgodnie z wymogami najnowszych brytyjskich przepisów budowlanych określonymi w dokumencie F z 2010 roku.
Urządzenie zaprojektowano tak, aby zapewnić całodobową wentylację wyciągową stęchłego, wilgotnego powietrza z łazienek, toalet, pomieszczeń gospodarczych oraz kuchni. Przy wyciągu stęchłego powietrza wymiennik ciepła w urządzeniu przesyła do 94% ciepła do nawiewu skierowanego do sypialni i salonu. Zapewnia to odzysk znaczących ilości energii, a jednocześnie niższe koszty ogrzewania i bardziej komfortowe warunki.
Ponadto w części modeli są dostępne opisane poniżej rozwiązania, które w określonych przypadkach można zamontować jako wyposażenie dodatkowe.
Funkcja stałego wydatku pozwalająca uzyskać niezmienny przepływ niezależnie od stopnia drożności filtrów.

Centrala wentylacyjna z odzyskiem ciepła

Centrale nawiewne VEGA:
Jednostki VEGA znacznie wykraczają poza wymagania ErP 2016, co w połączeniu z innymi rozwiązaniami ograniczającymi koszty zapewnia najniższy koszt utrzymania w swojej klasie. Zdajemy sobie sprawię z tego, że czasami trudno jest znaleźć miejsce na centralę wentylacyjną. Z tego powodu VEGA ma bardzo małe gabaryty i może być montowana w każdej pozycji. Jednostka posiada system wymiennych nagrzewnic, który można dopasować do danej strefy klimatycznej. Opcjonalnie istnieje możliwość zainstalowania jednego z trzech typów mocy nagrzewnic. Skonsultuj się z dystrybutorem w celu doboru odpowiedniej centrali wentylacyjnej.

Główne cechy VEGA:
• 3 modele z 3 różnymi nagrzewnicami elektrycznymi i model z nagrzewnicą wodną. Łącznie daje to aż 10 modeli!
• 6 możliwych pozycji montażu oraz jednoosobowy serwis i konserwacja.
• Najniższa wysokość w swojej klasie.
• Nowoczesny i automatyczny system kontroli. Integracja z systemami zarządzania budynkiem (RS-485).

Vega 350 EVega 350 E >>

Vega 350 E
Vega 350 E

Vega 700 EVega 700 E >>

Vega 700 E
Vega 700 E

Vega 1100 EVega 1100 E >>

Vega 1100 E
Vega 1100 E

Vega 1100 WVega 1100 W >>

Vega 1100 W
Vega 1100 W